Korisničko ime:
Lozinka:

Registracija
Zaboravljeno:

Kontakt

Kancelarije:

Novi Sad: Bulevar oslobođenja 22 (satelitski snimak, mapa)

                Radno vreme: sredom i subotom 19-21h

                Telefon: 021/456-000

Beograd: Dom omladine Beograda, Makedonska 22/III/7 (satelitski snimak, mapa)

                Radno vreme: ponedeljak 20-22h, četvrtak i subota od 19-21h

                Telefon: 011/3240-710

 

Predsedništvo

predsednistvo@mensa.rs
Predsednik predsedništva Aleksandra Borović
Potpredsednik Boris Teodosijević
Sekretar predsedništva Veljko Karadžić
Blagajnik Boško Pešić
Član zadužen za testiranja Maša Karleuša Valkanou
Član zadužen za članstvo i SIGove Maja Marijanović
Član zadužen za PR i lokalne Mense Predrag Đukić
 
 
Info služba info@mensa.rs
Koordinator PR tima Predrag Đukić
   
Transfer clanova member.transfer@mensa.rs
   

Sekretar kancelarije

sekretar@mensa.rs
  Irena Čabarkapa
  Mirko Todić

Psiholog

Jasna Bulajić-Stepanović
Koordinator komisije za testiranja Goran Tomin

Nadzorni odbor

no@mensa.rs
Predsednik NO Zoran Medić
Član NO Vladimir Brkić
Član NO Milan Fürst

Izvršni odbor

io@mensa.rs
Testiranje testiranje@mensa.rs
Ažuriranje podataka o članovima podaci@mensa.rs
Ombudsman ombudsman@mensa.rs
Nacionalni SIG koordinator sig@mensa.rs
Mailmaster mailmaster@mensa.rs
SIGHT koordinator sight@mensa.rs
Rad sa darovitom omladinom Ranko Rajović
Odsek za razvoj i saradnju razvoj@mensa.rs
Odsek za projekte projekti.odsek@mensa.rs
   

Lokalne Mense

Aranđelovac Dejan Milanov
Beograd Milica Mladenović
Kikinda Ervin Šalgo
Kragujevac Ivan Nedeljković
Kraljevo Tamara Jevtović
Kruševac Zoran Tomić
Niš Milan Petrović
Novi Sad Milica Bošnjak Kiralj
Pančevo Goran Tomin
Pomoravlje Slaviša Rmandić
Subotica Boris Teodosijević
Zrenjanin Željko Kevrešan

Web tim

web@mensa.rs

Izborna komisija

ik@mensa.rs
Predsednik izborne komisije Sanja Drakulović
Član izborne komisije Dušan Ivanović
Član izborne komisije Miroslav Marković
   
Izborni nadzornik Ivica Ignjatović

Bilten

bilten@mensa.rs
Glavni i odgovorni urednik Igor Jeremić

Copyright © 1998-2014. Mensa Srbije
info@mensa.rs      design by Suzana Tomić